alt alt alt
ALIŞVERİŞ REHBERİ
10.12.2019
Evinize En Uygun Halı Örtüsünü Nasıl Seçersiniz?

Eviniz en çok vakit geçirdiğiniz, huzur bulduğunuz ve kendinizi güvende hissettiğiniz alanlardır. Her gün baktığınız bir odanın istediğiniz gibi ve zevkinize uygun döşenmiş olması da sizi mutlu etmeye yarayacak küçük bir etkendir. Halı örtüsü de evinizin diğer aksesuarları gibi kullandığınız odaya uyum sağlamalı ve baktığınız zaman sizi mutlu etmelidir. Peki halı örtüsü seçiminde sadece önemli olan kriter desenleri midir? Bu yazımızda sizlere evinize en uygun halı örtüsü seçebilmeniz için birkaç ipucu vereceğiz.

 

 

En Önemli Özellik Kalite

Bir ürünü uzun süre kullanabilmek için kaliteli olması çok önemlidir. Kalitesiz ürünler kısa sürede bozulacak, kırılacak veya yıpranacaktır. Kalite halı örtüsü seçerken de öne plana çıkan bir kriterdir. Halı örtüsünün üretildiği kumaştan, üretiminde kullanılan ipliğine, desenlerinin görüntüsünden kullanım ömrüne kadar her özelliği birinci sınıf kalitede olmalıdır. Böylece iki üç kullanımda çöpe gidecek bir halı örtüsüne değil, ömürlük kullanıma uygun bir halı örtüsüne sahip olabilirsiniz. Yürük Home halı örtüsü modelleri birinci sınıf kalitede welsoft kumaşından üretilmektedir. Welsoft kumaşı oldukça kaliteli, yıpranmalara karşı son derece dayanıklı bir kumaş türüdür. Welsoft kumaşından üretilen halı örtüleri uzun süre kullanılabilir. Böylece tekrar tekrar satın alım yapmanıza gerek kalmaz, bütçe dostu ürünlere sahip olursunuz.

 

Evinizde Her Daim Hijyen

Evinizde kullandığınız her ürünün hijyenik ortamda üretilmesi ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemesi gerekmektedir. Yeri geldiğinde bu ürünleri çocuklarınız kullanmaktadır, bu açıdan evinizde sağlıklı ve nasıl üretildiğini bildiğiniz ürünler, aksesuarlar ve eşyalar kullanmanız çok önemlidir. Yürük Home halı örtüleri anti bakteriyel ürünlerdir ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde üretimi sırasında kullanılmamaktadır. Kumaşından boyasına, ipliğinden lastiğine hijyenik ortamlarda üretilen Yürük Home halı örtülerini evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda halı örtüleri halınızın kirlenmesini engeller. Böylece halınızı yıkamaktan ve yıkatmaktan doğacak masraflar da en aza indirilir. Halı örtüsünü yıkamak ise oldukça kolaydır, çamaşır makinesinde yıkamanız yeterli olacaktır. Böylece evinizde her daim hijyenik bir ortam sağlamış olacaksınız.

 

 

İşinizi Kolaylaştırmak İçin Pratik Kullanım

Aldığımız her üründe pratiklik, kolaylık ararız ki bu çok normaldir. Her şeyin çok hızlı ilerlediği günümüzde bütün işlerimizi hızlıca ve kolaylıkla halletmek isteriz. Halı örtüsünde de bu durum böyledir. Kullanımı zor olan halı örtüleri kullanım sırasında size sıkıntı verecek ve zorluk çıkaracaktır. Kenar dikimleri lastikli olan halı örtüsü modellerinin kullanımı oldukça kolaydır. İstendiğinde kolaylıkla

çıkarılabilir, istendiğinde ise kolaylıkla takılabilirler. Halıya takıldığı zaman toplanma yapmazlar. Bu bahsedilen özelliklerin hepsi Yürük Home halı örtüsü modellerinde mevcuttur.

 

Yenilik İyidir

Halılar evin pahalı aksesuarlarıdır. Bu yüzden kimse salonu için birden fazla halı alma zahmetine girmez. İş böyle olunca dekorasyonda bir tek desene mahkûm kalabilirsiniz. Artık evinizin havasını değiştirmek çok kolay. Birden fazla halı örtüsüne sahip olarak istediğiniz odanızın dekorasyonunu küçücük bir dokunuş ile baştan yaratabilirsiniz. Evinizde verdiğiniz etkinliklerinize ve gelecek misafirlerinize bağlı olarak odanızda farklı farklı havalar yaratabilirsiniz. Yürük Home tarafından üretilen yüzlerce halı örtüsü modeli arasından zevkinize uygun birçok halı örtüsü modeline sahip olabilirsiniz.

Halı örtüsü kullanarak halılarınızın yıpranmasını engelleyebilir, kirlenmesini önleyebilirsiniz. Halı örtüsü alırken Yürük Home tercih ederek birinci sınıf kalitede, son derece pratik, anti bakteriyel ve bütçe dostu halı örtülerine sahip olabilirsiniz. Üstelik internetten vereceğiniz siparişlerde yüzde yüz güvenli alışveriş garantisi, kapıda ödeme imkânı olmakla birlikte tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.