hali-ortusu-banner hali-ortusu-banner hali-ortusu-mobil-banner
ALIŞVERİŞ REHBERİ
19.02.2018
Halı Örtüsü Nedir?

 YÜRÜK HALI ÖRTÜLERİ 

      Neredeyse bütün ev hanımları halı temizliğinden şikâyet eder. Eve gelen misafirlerin ve özellikle çocuklu misafirlerin halıların üzerine çay, kahve, kola, tüyler ve yemek artıklarını dökmelerinden ve halının kirlenmesinden korkarlar çünkü lekeler çıkmak bilmez ve halıyı mahveder. Bu durum birçok ev hanımı için büyük bir sorun. Artık bu durum sorun olmaktan çıkıyor çünkü halı örtüleri burada kadınların imdadına yetişiyor. 
Yürük Halı Firmasının geliştirmiş olduğu Fima Lastikli Halı Örtüleri halı lekelenmesi şikâyetlerini ortadan kaldırıyor. Yeni teknoloji olan Fima lastikli halı örtüleri 40 derecede makinede yıkanabiliyor, renk atmaz ve anti bakteriyeldir. Çocuğunuzun sağlığını etkiler mi diye korkmayın çünkü Yürük firması insan sağlığını en önde tutmayı ilke edinmiştir. Fima Lastikli Halı Örtüleri sağlığa zararlı madde içermez. Tüm halılarınıza uygun ölçüde halı örtüsü bulmanız yürük halı firmasında mümkündür. Dilerseniz özel ölçülerde halı örtüsü siparişi verebilirsiniz.

Kaymaz, Toplanmaz Halı Örtüsü
  Pratik kullanımı sayesinde herkesin büyük ölçüde tercih ettiği Fima Lastikli Halı Örtüleri kaymaz, toplanmaz ve lastikli oluşundan dolayı çok kolay bir şekilde halılara takılarak kullanılabilir. Fiyat uygunluğu ve kumaşının kaliteli oluşu ev ekonomisini sarsmadan en rahat şekilde halı lekeleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Halılarınız ilk günkü gibi renk kaybı yaşamayacak ve onları sürekli yıkamak zorunda kalmayacaksınız. Bu sayede yıllar geçse de halınızı kullanabileceksiniz. Yürük Halı Firması her zaman en iyisi için çabalar.  
 

Halı Örtüsü
Bu makalemizde Yürük Home halı örtüsü ile ilgili tüm detayları sizlere aktaracağız.Halı temizliğinden ve halı satın alma masrafından kurtulmak isteyen her bireyin derdine deva olan lastikli halı örtüsü, kullanıcılarını onlarca zahmetten kurtarıyor.Günümüzün en zahmetli işlerinden biri şüphesiz temizliktir.Ev temizliği düzenli olarak yapılması mecburi ve uzun vakitler süren bir temizlik türüdür.Özellikle çocuklu ailelerde bu iş gittikçe güç duruma gelmektedir.Ev temizliğindeki en can sıkıcı aşama ise tüm odalarımızda bulunan ve oldukça yüksek bedeller ödeyerek satın alınan halılardır.Halılar,sürekli olarak kir ve leke tutabiliyor temizliği ise tam bir faciaya dönüşüyor…Halı yıkama gibi yöntemlere başvuranlar ise sürekli ödemeler yapıp halılarını temizletmek durumunda kalıyor.Bu şekilde hem masraflar birbirini izlerken hemde halılar git gide yıpranıyor ve eskiyen halının değiştirilmesi zorunlu bir hale geliyor.
Yürük Home dijital baskılı halı örtüleri tüm bu problemleri çözebilen tek üründür.Özel ve korumalı welsoft kumaş halı örtüsü,ender bulunan bir üretime sahiptir.Anti bakteriyel olması sayesinde içerisinde bakteri oluşumunu ve bakteri üremesini engellemektedir.Leke veya kir tutmayan yapısı sayesinde oldukça hijyenik bir kullanım imkanı sunmaktadır.Astım bronşit gibi kronojik rahatsızlıkları olan aileler için uygundur ve hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez.Yürük Home halı örtüsü üretiminde kullanılan tüm malzemeler sertifikalı olup sağlığa zarar verebilecek hiçbir madde içermemektedir.Welsoft kumaş yumuşak bir dokuya sahiptir bu sayede oldukça doğal ve rahat bir kullanımı mevcuttur.Nefes alabilen yapıda olup,halınızda bakteri veya koku oluşumuna izin vermez.Dört mevsim kullanılabilir aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahiptir.Yıkanabilen halı örtülerinin temizliği son derece kolaydır aynı zamanda ütü gerektirmez.Çamaşır makinelerinde 30 derecede yıkanmaktadır ve defalarca yıkansa dahi rengi solmaz asla deforme olmaz.Uzun yıllar kullanılabilen lastikli halı örtüsü özel yapısı sayesinde orijinalliğini kaybetmez.Yürük home özel üretim halı örtüleri halınızın net ölçüsüne oranla imal edilir.Kaymaz tabanı mevcuttur ve dört köşeden lastiklidir.Halınızın ölçüsüne göre üretildiği için Yürük Home halı örtüleri hiçbir ölçü sorunu yaşatmamaktadır.Oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.Lastikli halı örtüsü tak çıkar şeklinde kullanılır sizi yormaz ve halınızı ilk günkü gibi korur.
Yürük Home halı örtüsü halınızı korumakla kalmaz.Halılarınızın yıpranmasını engellemenin yanı sıra hiçbir yerde olmayan özel tasarım halı örtüleri evlerinizi dilediğiniz gibi dekore etmenize de yardımcı olur.Yüzlerce farklı halı örtüsü modelleri ile odanıza en uygun motifleri,desenleri veya renk tonlarını temin ederek yıpranan eski halınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.Modern halı örtüsü sizlere halınızı aratmayacak tasarımlara sahiptir.Dijital baskılı olup ister sade ister rengarenk mobilyalarınıza uygun kombin oluşturabilirsiniz.Bu sayede yüksek bedeller ödemek zorunda kalmadan çok daha uygun fiyatlara halınızı yeniden canlandırabilirsiniz.Sizlerde hem yeni aldığınızı halınızı yıpranmalara karşı korumak,halı yıkama derdinden kurtulmak istiyorsanız veya yıpranan halınızın yerine halı satın almadan halınızı değiştirmek istiyorsanız Yürük Home halı örtülerini temin edebilirsiniz.