alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Çocuk Odası Halı Örtüsü
Çocuk Odası Halı Örtüsü
123

Çocuk Odası Halı Örtüsü

Baskı Sonrası Bazı Modellerimizin Video Görüntüleri

Çocuk Odası Halı Örtüsü Modelleri

 

Çocuk odası halı örtüsü modelleri için hergün yeni tasarım fikirleri üzerinde çalışmarımız devam ediyor. Halı örtüsü sektörüne girdiğimiz ilk gün çocukları düşünemden edemedik, ve çocuk odaları için halı örtüsü modelleri üzerinde ayrı bir tasarım ekibi kurarak, çocuklar için en iyi modelleri üretime almaya başladık. Çocukların sıkılmadan odalarında daha keyifli vakitler geçirmelerini sağlayacak tasarımları hazırlayıp Çocuk odası halı örtüsü modelleri adında bir kategori açarak siz değerli müşterilerimize sunduk.

 

Seksek Desenli Halı Örtüsü

 

Seksekli halı örtüsü modelini ilk defa Türkiye'de firmamız tarafından tasarlanarak çocuklarımız için mağazamızda satışa sunduk. Bu Tasarımımız ile çocuklarımız dışarı çıkamama durumunda odalarında sıkılmadan oynayabileceği yönündeki düşüncelerimiz kısa sürede sonuç verdi, ve satışa sunduğumuz ilk günden itibaren Seksekli halı örtüsü diğer tasarımlar arasında, en çok ilgi gören halı örtüsü modelleri arasında yerini aldı. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen seksek desenli halı örtüsü modelleri müşterilerimiz tarafından oldukça ilgi görmeye devam ediyor.

 

Araba Desenli Halı Örtüsü

 

Özelikle erkek çocukların ilgi odağı olan arabalar artık halı örtüsü modellerimizde yerini aldı. araba desenli  modellerinde erkek çocukların ebeveyenlerinin  çokça tercih ettiği modellerimizden biridir. Araba tasarımları dışında çocukların evde oyandığı oyuncak arabalarını artık halı örtüsü üzerinde tasarladığımız araba yolu üzerinde daha çok keyif alarak oynayabilirler. çeşitli parkurlar trafik kuralları gibi eğitici tasarımları olan modellerimizden alarak çocuklarınıza evde oynadıkları oyunları odalarında oynayarak çok daha keyifli vakitler geçirmelerini sağlayabilirsiniz. 

 

Çarpım Tablosu Tasarımlı Halı Örtüsü

 

Çarpım tablosu tasarımlı halı örtüsü yine firmamız tarafından ilk defa Türkiye'de satışa sunmuştur. Çarpım tablosu tasarımlı halı örtüsü modelleri, farklı renk tonlarında hem erkek çocuk odaları için, hemde kız çocuk odalarına uygun renk tonlarında tasarlanmıştır. Çarpım tablosu öğrenmeye yeni başlamış çocukarımızın hem eğlenerek hemede öğrenecek şekilde tasarlanan modelimizi dilerseniz firmamız ile görüşerek farklı tasarımlardan da sipariş edebilirsiniz.

 

Çizgi Film Karekterleri

 

Halı örtüsü modelleri ile çocuklarımız için hergün yeni tasarımlarlara siz değerli müşeterilemizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Çocukların en çok sevdiği çizgi film karekterlerini halı örtüsü modellerinde uygulamaya başladık. Bir çok çocuk odası modellerinde çizgi film karekterlerini bulabilir, çocuklarınızın hangi çizgi film kahramanını seviyorsa o modelden sipariş verebilirsiniz.

 

Halı Örtüsü Üzerine İsim Yazdırma

 

Çocuk odası halı örtüsü modelleri üzerinde istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Bunu için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. İster kendi çocuğunuzun ismini, yada çocukarlınızın sevdiği bir ismi, bir fotoğrafı ekibimize iletin sizler için özel üretimini sağlayalım, üstelik hiç bir ekstra ücret ödemeden. Tek yapmanız gereken sipariş verdikten sonra teyit için sizi arayan müşteri temsilcimize söylemeniz yeterli. Müşeteri temsilcimiz isteğinizi tasarım ekibimize iletip tasarım ekibi size özel tasarımı hazırladıktan sonra üretimi tamalayıp tarafınıza gönderilmek üzere kargolanacaktır.

 

Siz Tasarlayın Biz Yapalım 

 

Düşündüğünüz bir halı örtüsü modelini bulamıyormusunuz? "yada aslında tam istediğim bir halı örtüsü, fakat keşke üzerindeki bir şekil olmasaydı, daha iyi olurdu" bizimle  hemen iritibata geçin sizin istediğiniz tasarımı sizler için yapalım. ve biz bunun için sizden ücret farkı almıyoruz. Amacımız bizleri ziyaret eden hiç bir müşterimizi geri çevirmemek. 

 

 

 

 

 

 

 

AVANTAJ PAKETİ
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!