Menu
Your Cart

Çocuk Odası Halı Örtüsü

Çocuk Odası Halı Örtüsü

Baskı Sonrası Bazı Modellerimizin Video Görüntüleri

Çocuk Odası Halı Örtüsü Modelleri

 

Çocuk odası halı örtüsü modelleri için hergün yeni tasarım fikirleri üzerinde çalışmarımız devam ediyor. Halı örtüsü sektörüne girdiğimiz ilk gün çocukları düşünemden edemedik, ve çocuk odaları için halı örtüsü modelleri üzerinde ayrı bir tasarım ekibi kurarak, çocuklar için en iyi modelleri üretime almaya başladık. Çocukların sıkılmadan odalarında daha keyifli vakitler geçirmelerini sağlayacak tasarımları hazırlayıp Çocuk odası halı örtüsü modelleri adında bir kategori açarak siz değerli müşterilerimize sunduk.

 

Seksek Desenli Halı Örtüsü

 

Seksekli halı örtüsü modelini ilk defa Türkiye'de firmamız tarafından tasarlanarak çocuklarımız için mağazamızda satışa sunduk. Bu Tasarımımız ile çocuklarımız dışarı çıkamama durumunda odalarında sıkılmadan oynayabileceği yönündeki düşüncelerimiz kısa sürede sonuç verdi, ve satışa sunduğumuz ilk günden itibaren Seksekli halı örtüsü diğer tasarımlar arasında, en çok ilgi gören halı örtüsü modelleri arasında yerini aldı. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen seksek desenli halı örtüsü modelleri müşterilerimiz tarafından oldukça ilgi görmeye devam ediyor.

 

Araba Desenli Halı Örtüsü

 

Özelikle erkek çocukların ilgi odağı olan arabalar artık halı örtüsü modellerimizde yerini aldı. araba desenli  modellerinde erkek çocukların ebeveyenlerinin  çokça tercih ettiği modellerimizden biridir. Araba tasarımları dışında çocukların evde oyandığı oyuncak arabalarını artık halı örtüsü üzerinde tasarladığımız araba yolu üzerinde daha çok keyif alarak oynayabilirler. çeşitli parkurlar trafik kuralları gibi eğitici tasarımları olan modellerimizden alarak çocuklarınıza evde oynadıkları oyunları odalarında oynayarak çok daha keyifli vakitler geçirmelerini sağlayabilirsiniz. 

 

Çarpım Tablosu Tasarımlı Halı Örtüsü

 

Çarpım tablosu tasarımlı halı örtüsü yine firmamız tarafından ilk defa Türkiye'de satışa sunmuştur. Çarpım tablosu tasarımlı halı örtüsü modelleri, farklı renk tonlarında hem erkek çocuk odaları için, hemde kız çocuk odalarına uygun renk tonlarında tasarlanmıştır. Çarpım tablosu öğrenmeye yeni başlamış çocukarımızın hem eğlenerek hemede öğrenecek şekilde tasarlanan modelimizi dilerseniz firmamız ile görüşerek farklı tasarımlardan da sipariş edebilirsiniz.

 

Çizgi Film Karekterleri

 

Halı örtüsü modelleri ile çocuklarımız için hergün yeni tasarımlarlara siz değerli müşeterilemizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Çocukların en çok sevdiği çizgi film karekterlerini halı örtüsü modellerinde uygulamaya başladık. Bir çok çocuk odası modellerinde çizgi film karekterlerini bulabilir, çocuklarınızın hangi çizgi film kahramanını seviyorsa o modelden sipariş verebilirsiniz.

 

Halı Örtüsü Üzerine İsim Yazdırma

 

Çocuk odası halı örtüsü modelleri üzerinde istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Bunu için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. İster kendi çocuğunuzun ismini, yada çocukarlınızın sevdiği bir ismi, bir fotoğrafı ekibimize iletin sizler için özel üretimini sağlayalım, üstelik hiç bir ekstra ücret ödemeden. Tek yapmanız gereken sipariş verdikten sonra teyit için sizi arayan müşteri temsilcimize söylemeniz yeterli. Müşeteri temsilcimiz isteğinizi tasarım ekibimize iletip tasarım ekibi size özel tasarımı hazırladıktan sonra üretimi tamalayıp tarafınıza gönderilmek üzere kargolanacaktır.

 

Siz Tasarlayın Biz Yapalım 

 

Düşündüğünüz bir halı örtüsü modelini bulamıyormusunuz? "yada aslında tam istediğim bir halı örtüsü, fakat keşke üzerindeki bir şekil olmasaydı, daha iyi olurdu" bizimle  hemen iritibata geçin sizin istediğiniz tasarımı sizler için yapalım. ve biz bunun için sizden ücret farkı almıyoruz. Amacımız bizleri ziyaret eden hiç bir müşterimizi geri çevirmemek. 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE YOKSA ÖZEL ÖLÇÜ SEÇENEĞİNİ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Siyah Beyaz Futbol Halı Örtüsü Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Çimo Seksekli Halı Örtüsü Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Bir Oyun Halı Örtüsü Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE YOKSA..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Arabalı Çocuk Odası Halı Örtüsü Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Nani Çocuk Odası Halı Örtüsü Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Halı Örtüsü Ahşap Modeli   KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE YOKSA ÖZEL..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Uyuyan Kedi Halı Örtüsü     Yürük Home ürettiği halı örtüleri ile bir halı örtüsünde aradığınız her şeyi sizlere sunuyor. Birinci sınıf kalitesi, pratik kullanımı, sağlıklı ürün garantisi ve uygun fiyatları ile Yürük Home halı örtülerine aşık olacaksınız. Dijital baskı teknolojisi ve welsof..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Oyun Alanı Çocuk Halı Örtüsü Oyun Alanı Çocuk Halı Örtüsü
çok satan
Oyun Alanı Çocuk Halı Örtüsü Yürük Home halı örtüsü üzerindeki baskı dijital baskı olup oldukça canlı ve göze hitap eden bir şekilde desenin kaliteli olmasını sağlar. Asla renk atma, soyulma, solma ve bunun gibi halı örtüsünün görüntüsünü bozacak olaylara mahal vermez. Bütün Yürük Home halı örtüs..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
 Monkey Halı Örtüsü   Yürük Home müşterilerine her zaman en kaliteli, en pratik, en özgün ve müşterilerine layık ürünler sunmak için çalışmaktadır. Yürük Home tarafından üretilen her üründe olduğu gibi halı örtüsünde de insan sağlığına zararlı hiçbir madde, boya, iplik kullanılmamaktadır. Ürün..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Bled Çocuk Odası Halı Kılıfı  Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Yorgun Şirinler Halı Örtüsü Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Vroomiz Çocuk Odası Halı Örtüsü  Ürün Özellikleri Kumaş: Welsoft Baskı:  Dijital Baskı Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Si..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Sevimli Yavrular Halı Örtüsü Ürün Özellikleri Kumaş: Welsoft Baskı:  Dijital Baskı Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Ala..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Çocuk Dünyası Halı Örtüsü  Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE ..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Bisikletli Kız Halı Örtüsü Modeli Ürün Özellikleri Kumaş: Welsoft Baskı:  Dijital Baskı Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizde..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Spiderman Çocuk Odası Halı Örtüsü Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN  TÜM MODELLERDE ÜRETİM SAĞLAMAKTAYIZ. ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTE..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Sevimli Dostlar Halı Örtüsü Modeli   Ürün Özellikleri     Kumaş: Welsoft     Baskı:  Dijital Baskı     Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçeri..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Miko Çocuk Odası Halı Örtüsü p>    Ürün Özellikleri     Kumaş: Welsoft     Baskı:  Dijital Baskı     Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçer..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Leylekli Çocuk Odası Halı Örtüsü   Ürün Özellikleri     Kumaş: Welsoft     Baskı:  Dijital Baskı     Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisi..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Adina Çocuk Odası Halı Örtüsü p>    Ürün Özellikleri     Kumaş: Welsoft     Baskı:  Dijital Baskı     Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçe..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Beautiful Girl Halı Örtüsü Video  Ürün Özellikleri Kumaş: Welsoft Baskı:  Dijital Baskı Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi S..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Yeni Seksek Desenli Çocuk Halı Örtüsü Modeli Ürün Özellikleri Kumaş: Welsoft Baskı:  Dijital Baskı Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçüler..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Tapis Çocuk Halı Örtüsü Ürün Özellikleri Kumaş: Welsoft Baskı:  Dijital Baskı Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Alacaktı..
189,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 47 (2 Sayfa)