alt alt alt

Gliter Halı Örtüsü Modeli

Yürük Halı Örtüleri
Stok Kodu : HO-201123
85,00 TL ( KDV Dahil )

Gliter 3 Boyutlu Halı Örtüsü Modeli

3 boyutlu Halı örtüsü sevenler için ideal bir tasarım olan gliter modeli iddialı renkler ile mağazamızda ki, yerini aldı. Tasarım yönden şık mekanlara kavuşmanıza olanak sağlayacak bir modeldir. mavi, pembe, ve sarının farklı tonlarının bir arada olduğu ve üzerinde bir boşluk havası veren 3 boyutlu görüntüsü ile sizleri adeta büyüleyecek tir.

Evlerde ki, yeni moda ürünler arasında olan halı örtüsü artık tasarımlarda da, zirvede. Almak istediğiniz halılar da, bulamayacağınız bir çok tasarımı yeni onları saran bu kılıflarda bulabilecekseniz. Ayrıca istenilen oranlarda üretimi sağlanabilen bu ürün de, tercih sebeplerinin artmasında en büyük etken olarak gözükmektedir. 

Böylece kullandığınız ürün ile odalarınıza göz kamaştırıcı hava verebilirsiniz. Sadece sipariş üzerine üretimi sağlanan ürün, böylece çok beğendiğiniz bir modelde istemediğiniz bir görüntü var ise, bunu kaldırtabilir siniz. Bu şekilde en çok tercih ettiğiniz yada evinizdeki mobilyalara kolayca uyum sağlayacak renk fikirleri verip, verdiğiniz renk tonlarında üretimini gerçekleştirebileceğiniz bu muhteşem 3 boyutlu halı örtüsü modeli ile, farklı bir hava verebileceğiniz odalarınızda artık daha rahat bir ortam içinde yaşarsınız.

 

Ürün Özellikleri
KUMAŞ WELSOFT
BASKI DİJİTAL BASKI
KENAR DİKİMİ LASTİKLİ
ÖLÇÜLER

EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN 

TÜM MODELLERDE ÜRETİM

SAĞLAMAKTAYIZ.

ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE

YOKSA ÖZEL ÖLÇÜ

SEÇENEĞİNİ SEÇİP SİPARİŞİNİZİ VERİN. 

SİPARİŞİNİZİ VERDİKTEN SONRA

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ

SİZİ ARAYIP SİZDEN

ÖLÇÜLERİNİZİ ALACAKTIR. 

 

 

 


 

 

Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!