Menu
Your Cart

Kelebekli Halı Örtüsü

Kelebekli Halı Örtüsü Modellerimizin

 Baskı Sonrası Video Görüntüleri

<

Kelebekli Halı Örtüsü Modelleri

 

Kelebekli halı örtüsü modellerimiz ile evinizi dekore etmeniz için birbirinden farklı  modellerimizi sizler için hazırladık. Yürük Home tasarım ekibi sürekli yeni tasarımlar üzerinde çalışmaktadır. Çokça tercih edilen tasarımlarımız arasında dikkat çeken bu kategorimizde olan ürünler ile farklı kombinler yapabilirsiniz. beğendiğiniz her hangi bir modelimizde kırlent kılıfı, yada, fon perde, koltuk örtüsü gibi ürünlerimizden kombini oluşturup zevkinizi ortaya koyun. Yeni modeller üzerinde çalışan tasarım ekibimiz insanların en çok neyi tercih ediyor mantığı ile değil, insanlara nasıl daha iyi tasarımlar sunarız mantığını sürdürüyor. Bu yüzden hiç bir yerde bulamayacağınız halı örtüsü modellerimizi sadece yürük home müşterilerine özel olarak üretmekteyiz. Kelebek desenli halı örtüsü tasarımlarını hazırlarken evlerde kullanılan mobilya ve diğer aksesuarlarada en çok tercih edilen renklere göre halı örtüsü modellerimizi de o renklere göre tasarlamaktayız. elbette ki sadece en çok tercih edilen renklere göre  tasarımlar yapmıyoruz, diğer az da olsa kullanılan renklere göre de tasarımlar yapıyoruz. Amacımız mağazamızı ziyaret eden her müşterimize uygun modelleri sunmaktadır.

Kelebek Desenli Halı Örtüsü Her Halıya Uygun mu?

 

kelebekli halı örtüsü modellerimiz de her ölçüde üretim sağlıyoruz. sadece bu kategorimizde olan modellerimiz için değil diğer kategorilerde bulunan  modellerimiz içinde her ölçüde üretim sağlamaktayız. Beğendiğiniz herhangi birürünün  modelini ister koridor, ister salon, veya diğer küçük büyük halılarınız içinde sipariş verebilirsiniz. Seçtiğiniz bir modeli  sipariş verirken, ölçü seçeneklerinde halınıza uygun ölçü bulunmuyorsa, özel ölçü seçeneğini seçip siparişinizi tamamlayıp,  siparişiniz sistemimize düştükten sonra müşteri temsilcimiz siz arayarak,sizden halınızın net ölçüsünü alıp üretimini sağlamak için imalat ekibine bildirecektir.

 

Özel Ölçü Kelebekli Halı Örtüsü

 

Özel ölçü halı örtüsü üretimini sağlayan firmamız özel ölçüler için ekstra bir fiyat farkı talep etmemektedir. Fiyatlarımız metre kare bazında değişiklik göstermektedir. Örnek 200x300 halı örtüsü fiyatı 120 tl ise, özel ölçüleriniz 200x310 ise 200x300 fiyatına yakın bir ölçü olduğu için 120 tl olarak fiyatlandırılacaktır. Özel ölçü seçeneğini seçtiğinizde minimum fiyat vermektedir. Özel ölçünüz metre kare fiyatına göre hesaplanıp müşteri temsilcimiz tarafından size fiyat bilgisi verdikten sonra siparişiniz işleme alınacaktır. Sizden teyit alınmayan hiç bir ürün  siparişi işleme alınmamaktadır. 

 

Özel Tasarım Kelebekli Halı Örtüsü

 

Özel tasarım  üretimini Türkiye'de ilk ve tek yapan firmamız özel tasarım için de ekstra bir fiyat istememektedir. hazırlayacağınız tasarımlarınızı firmamıza gönderdiğinizde ekibimiz görsel çözünürüklerini inceledikten sonra çözünürlüğü uygun ise baskıya alıp sizler için en iyi kalitede size özel halı örtüsü modelinizin üretimini tamalayıp tarafınıza teslim edilmek üzere kargolanacaktır. Tasarım hazırlarken görsel boyutlarını halınızın ölçüsüne göre yapmaya dikkat ediniz. Halınızın ölçüsü 150x230 ise 20cm artı pay vererek hazılayınız, hazırladığınız görseli firmamıza mail olarak gönderiniz. 

 

Kelebekli Halı Örtüsü Modeline Uygun Kombine Ürünler Nerlerdir?

 

Seçtiğiniz kelebekli halı örtüsü modelinin kırlnet kılıfı, koltuk ve çekyat örtüsü, fon perde ürün guruplarında, kominasyonlar yapabilirsiniz. Yürük home mağazında seçtiğiniz herhangi bir ürünün kombinesini yapabilirsiniz. Örnek seçtiğiniz sadece belli ürünler için değil diğer  tüm ürünlerimiz içinde geçerli olan modelerden kırlent kılıfı, koltuk ve çekyat örtüsü, fon perde ürünlerinden aynı tasarımdan sipariş verebilirsiniz. seçtiğiniz halı örtüsü modelinde kırlent kılıfı, koltuk ve çekyat örtüsü gibi ürünlerde eğer aynı desen de ürün bulamıyorsanız müşteri temsilcimizle iritiabata geçip örnek " ben gri renk halı örtüsü aldım bunun yanında aynı modelden kırlent kılıfı da istiyorum" dediğiniz de müşteri temsilcimiz siparişinizi ona göre tasarım ekibine bildirip imalata alcaktır.

 

 

 

Alem Halı Örtüsü Alem Halı Örtüsü
çok satan
Ürün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL ÖLÇÜSEÇENEĞ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Zozi Kelebekli Halı ÖrtüsüÜrün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Mavi Oda Lastikli Halı Örtüsü..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Kelebekli Zeminler Halı Örtüsü  KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
For You Halı Örtüsü  KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL ÖLÇÜ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
  KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL ÖLÇÜSEÇENEĞİNİ SEÇİP SİPARİŞİ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Maximum Halı Örtüsü Maximum Halı Örtüsü
çok satan
Halı Örtüsü Maximum Modeli KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL ÖLÇÜ ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Halı Örtüsü Butterfly Krem KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL ÖLÇÜ ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Halı Örtüsü Butterfly Kahve Modeli KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Halı Örtüsü Butterfly Blue Modeli  KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Pembe Gri Kelebekli Halı ÖrtüsüYürük Home Türkiye’nin ilk ve tek yüzde yüz yerli halı örtüsü üretimi yapan firmadır. Yürük Home vizyon ve misyonu müşteriye kaliteli hizmet sunarak en güvenli alışveriş ilişkisini sağlamaktır. Bu amaçla halı örtüsü modellerinin hepsi birinci kalite welsoft kumaşın..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Desler Lastikli Halı ÖrtüsüÜrün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Modelimizin Baskı Sonrası Video GörüntüsüFima Lastikli Halı ÖrtüsüPembenin en güzel ve en canlı tonlarının bir araya geldiği, kullandığınız odaya neşe ve ışık getiecek olan Fima Lastikli Halı Örtüsü’nü Yürük Home gururla sunar. Siz değerli müşterilerimizin zevkine hitap edecek ve istekl..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Joal Lastikli Halı ÖrtüsüOdanıza yepyeni bir soluk getirecek Joal Halı Örtüsü Modeli, adeta sanat eserinden çıkmış bir hava veriyor görenlere. Yüzlerce çeşit rengin harmanlandığı bu üründe, kelebeğin kanatlarındaki çizgilerden, güllerdeki polenlere kadar her şey ince ve detaylıca bize sunulmuş...
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
İnci Halı Örtüsü ModeliRenkleri ve kalitesiyle ilham veren ve evinize şıklık katan lastikli halı örtüleriyle Yürük Home evinizin her köşesini güzelleştiriyor. Yüzlerce çeşit halı örtümüzden biri olan İnci Lastikli Halı örtüsü tam evinize layık. İçerdiği renkler, inci kolye deseni ve kelebeklerl..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Gendi Kelebekli Halı Örtüsü ModeliGendi Kelebekli Halı Örtüsü ModeliÜrettiği halı örtülerinin renk, desen ve kalitesiyle Yürük Home evinizin her köşesini güzelleştiriyor. Yüzlerce çeşit halı örtümüzden biri olan Gendi Kelebekli Lastikli Halı örtüsü tam evinize layık. İçerdiği renkler, a..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Stonti Lastikli Halı ÖrtüsüStonti Lastikli Halı ÖrtüsüEvimizin tamamlayıcı, vazgeçilmez eşyaları olan halılarımızı korumak için halı örtüsü kullanabiliriz. Çünkü halılar gerek üretiminden gerek fiyatından dolayı çoğu kişiye yük olabilir. Halılarımızı daha uzun süre kullanmak için halı ö..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Modelimizin BaskıSONRASI GÖRÜNTÜSÜ   Kırmızı Kelebek Halı Örtüsü Renkleri ve kalitesiyle ilham veren ve evinize şıklık katan lastikli halı örtüleriyle Yürük Home evinizin her köşesini güzelleştiriyor. Yüzlerce çeşit halı örtümüzden biri olan Kırmızı Kelebek Lastikli H..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Papi Pembe Halı Örtüsü Yürük Home ayrıcalığıyla evlerinize renk veren yüzlerce halı örtüsü modellerinden biri de Papi Pembe Lastikli Halı Örtüsü. Papi Pembe Lastikli Halı Örtüsü sahip olduğu güzel desen ve muhteşem renk çeşitliliği ile evinize renk ve canlılık getirecek. Oldukça kaliteli ren..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Cool Kelebekler Halı ÖrtüsüBaskı Sonrası Video GörüntüsüCool Kelebekler Halı Örtüsü Çocuğunuzun odasına halı örtüsü mü almak istiyorsunuz? Yoksa salonunuzu renklendirme amacında mısınız? Cool Kelebekler Halı Örtüsü renkli kelebek desenleri ile gönlünüzde taht kuracak halı örtüsü ..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Müjgan Halı Örtüsü Ürün ÖzellikleriKumaş: WelsoftBaskı:  Dijital BaskıÖlçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Alacaktı..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Renkli Kelebekler Halı Örtüsü  Halı örtüsü evinize farklılık katmanıza yardımcı olacak, dekorasyonunuzu değiştirmenizi sağlayacak bir aksesuardır. Çeşitli halı örtüsü modelleri ile halılarınızın desenlerini değiştirebilir, dolayısı ile odanızın havasını da değiştirebilirsiniz. Ancak halı..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Mor Kelebekli Halı Örtüsü
çok satan
MOR KELEBEKLİ HALI ÖRTÜSÜKelebekli deseni ile oldukça canlı ve hiç alışılmadık bir görünüm katacak olan halı örtüsü, muhteşem ve tatlı kelebek bir tasarımına sahip olmasıyla birlikte sizi sihirli bir peri masalı yolculuğuna çıkaracaktır. Mor rengin üzerinde dans eden masalsı bir kelebek figürü v..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Vilber Kelebekli Halı ÖrtüsüÜrün ÖzellikleriKumaş: WelsoftBaskı:  Dijital BaskıÖlçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Ala..
199,00TL
Vergiler Hariç:184,26TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 35 (2 Sayfa)