alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Kelebekli Halı Örtüsü
Kelebekli Halı Örtüsü
12

Kelebekli Halı Örtüsü Modellerimizin

 Baskı Sonrası Video Görüntüleri

<

Kelebekli Halı Örtüsü Modelleri

 

Kelebekli halı örtüsü modellerimiz ile evinizi dekore etmeniz için birbirinden farklı  modellerimizi sizler için hazırladık. Yürük Home tasarım ekibi sürekli yeni tasarımlar üzerinde çalışmaktadır. Çokça tercih edilen tasarımlarımız arasında dikkat çeken bu kategorimizde olan ürünler ile farklı kombinler yapabilirsiniz. beğendiğiniz her hangi bir modelimizde kırlent kılıfı, yada, fon perde, koltuk örtüsü gibi ürünlerimizden kombini oluşturup zevkinizi ortaya koyun. Yeni modeller üzerinde çalışan tasarım ekibimiz insanların en çok neyi tercih ediyor mantığı ile değil, insanlara nasıl daha iyi tasarımlar sunarız mantığını sürdürüyor. Bu yüzden hiç bir yerde bulamayacağınız halı örtüsü modellerimizi sadece yürük home müşterilerine özel olarak üretmekteyiz. Kelebek desenli halı örtüsü tasarımlarını hazırlarken evlerde kullanılan mobilya ve diğer aksesuarlarada en çok tercih edilen renklere göre halı örtüsü modellerimizi de o renklere göre tasarlamaktayız. elbette ki sadece en çok tercih edilen renklere göre  tasarımlar yapmıyoruz, diğer az da olsa kullanılan renklere göre de tasarımlar yapıyoruz. Amacımız mağazamızı ziyaret eden her müşterimize uygun modelleri sunmaktadır.

Kelebek Desenli Halı Örtüsü Her Halıya Uygun mu?

 

kelebekli halı örtüsü modellerimiz de her ölçüde üretim sağlıyoruz. sadece bu kategorimizde olan modellerimiz için değil diğer kategorilerde bulunan  modellerimiz içinde her ölçüde üretim sağlamaktayız. Beğendiğiniz herhangi birürünün  modelini ister koridor, ister salon, veya diğer küçük büyük halılarınız içinde sipariş verebilirsiniz. Seçtiğiniz bir modeli  sipariş verirken, ölçü seçeneklerinde halınıza uygun ölçü bulunmuyorsa, özel ölçü seçeneğini seçip siparişinizi tamamlayıp,  siparişiniz sistemimize düştükten sonra müşteri temsilcimiz siz arayarak,sizden halınızın net ölçüsünü alıp üretimini sağlamak için imalat ekibine bildirecektir.

 

Özel Ölçü Kelebekli Halı Örtüsü

 

Özel ölçü halı örtüsü üretimini sağlayan firmamız özel ölçüler için ekstra bir fiyat farkı talep etmemektedir. Fiyatlarımız metre kare bazında değişiklik göstermektedir. Örnek 200x300 halı örtüsü fiyatı 120 tl ise, özel ölçüleriniz 200x310 ise 200x300 fiyatına yakın bir ölçü olduğu için 120 tl olarak fiyatlandırılacaktır. Özel ölçü seçeneğini seçtiğinizde minimum fiyat vermektedir. Özel ölçünüz metre kare fiyatına göre hesaplanıp müşteri temsilcimiz tarafından size fiyat bilgisi verdikten sonra siparişiniz işleme alınacaktır. Sizden teyit alınmayan hiç bir ürün  siparişi işleme alınmamaktadır. 

 

Özel Tasarım Kelebekli Halı Örtüsü

 

Özel tasarım  üretimini Türkiye'de ilk ve tek yapan firmamız özel tasarım için de ekstra bir fiyat istememektedir. hazırlayacağınız tasarımlarınızı firmamıza gönderdiğinizde ekibimiz görsel çözünürüklerini inceledikten sonra çözünürlüğü uygun ise baskıya alıp sizler için en iyi kalitede size özel halı örtüsü modelinizin üretimini tamalayıp tarafınıza teslim edilmek üzere kargolanacaktır. Tasarım hazırlarken görsel boyutlarını halınızın ölçüsüne göre yapmaya dikkat ediniz. Halınızın ölçüsü 150x230 ise 20cm artı pay vererek hazılayınız, hazırladığınız görseli firmamıza mail olarak gönderiniz. 

 

Kelebekli Halı Örtüsü Modeline Uygun Kombine Ürünler Nerlerdir?

 

Seçtiğiniz kelebekli halı örtüsü modelinin kırlnet kılıfı, koltuk ve çekyat örtüsü, fon perde ürün guruplarında, kominasyonlar yapabilirsiniz. Yürük home mağazında seçtiğiniz herhangi bir ürünün kombinesini yapabilirsiniz. Örnek seçtiğiniz sadece belli ürünler için değil diğer  tüm ürünlerimiz içinde geçerli olan modelerden kırlent kılıfı, koltuk ve çekyat örtüsü, fon perde ürünlerinden aynı tasarımdan sipariş verebilirsiniz. seçtiğiniz halı örtüsü modelinde kırlent kılıfı, koltuk ve çekyat örtüsü gibi ürünlerde eğer aynı desen de ürün bulamıyorsanız müşteri temsilcimizle iritiabata geçip örnek " ben gri renk halı örtüsü aldım bunun yanında aynı modelden kırlent kılıfı da istiyorum" dediğiniz de müşteri temsilcimiz siparişinizi ona göre tasarım ekibine bildirip imalata alcaktır.

 

 

 

AVANTAJ PAKETİ
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!