alt alt alt

Landscape Halı Örtüsü Modelleri

Yürük Halı Örtüleri
Stok Kodu : 0
85,00 TL ( KDV Dahil )

Landscape  Halı örtüsü modeli gri renk üzerinde muteşem uyum sağlayan çiçek motifleri ile evinizin her köşesine farklı bir hava katacaktır.Landscape halı örtüsü modeli İster salon halınıza İster koridor dahil tüm halılarınızda kullanabilirsiniz.Hem halınızı korumak hemde yeni bir halı satın almak derdinden kurtulmak için Yürük Home halı örtülerini temin edebilirsiniz. Koyu renk sevenlerin tercih edeceği landscape halı örtüsü modelimizde, ayrıca pembe ve beyaz tonların olması da, ayrı bir avantaj. Duvarınızda ki, saat veya vitrininizde bulunan bir süs eşyasına uyum sağlayabilecek renklerin bulunması, bu modelimize olan ilgiyi artırmakta. halı örtüsü  modellerimiz arasında çiçekli desenler arayan insanların tercihi oluyor. Hem üzerindeki papatya çiçekleri hemde siyah ve gri tonların estirdiği rüzgarı evinizde size ferhalık verebilecek  bir tasarıma sahip. İnsanlar Halı örtüsü'nü sadece halıları lekelerden koruduğu için tercih etmiyorlar, uzun süredir kullandıkları fakat, sadece bu yüzden yüklü miktarda para ödeyerek yeni bir halı almak yerine de halı örtüsü tercih sebepleri oluyor. hem istedikleri renk tonlarında düşük maliyete bir halı almış gibi oluyor, hemde istedikleri zaman çıkarıp eski halılarını kullanabiliyorlar. sizde eğer evdeki halınızdan sıkıldıysanız, yüzlerce modellerimiz arasında birini seçin siparişinizi hemen verin.Halınız deforme olmasın hemde yenilensin, sizde artık evinizdeki, yeniliğin keyfini çıkarın. Dilerseniz aynı modelden diğer ürünlerimiz ile kombine oluşturabilirisiniz.

Ürün Özellikleri

Kumaş: Welsoft

Baskı:  Dijital Baskı

Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Alacaktır. Özel Ölçülerde Standart Metre Kare Ücreti Alınıyor,Herhangi Bir Ek Ücret Alınmamaktadır. Örnek :Sizin Halınızın Ölçüsü 200X294 ölçü seçeneğinde ise 200X300 200X290 bu ölçü fiyatları 120 tl ise sizin özel ölçüde bu ölçülere yakın bir ölçü olduğu için 120 tl fiyat verilecektir. ekstra özel ölçü fiyatı farkı yoktur.

40 Derecede Rahatlıkla Makinede Yıkayabilirsiniz. Kesinlikle Renk Atmaz, Antibakteriyel, Evinizin Her Köşesinde Rahatlıkla Kullanabilirsiniz. Sağlığa Zararlı Madde İçermez. Yüzde Yüz Yerli Üretim,

Lastikli Kullanımı Sayesinde Kaymaz, Toplanmaz, Kolayca Takıp Kullanabilirsiniz.

 

  • Ürün Özellikleri
  • Kumaş: Welsoft
  • Baskı:  Dijital Baskı
  • Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Alacaktır. Özel Ölçülerde Standart Metre Kare Ücreti Alınıyor,Herhangi Bir Ek Ücret Alınmamaktadır. Örnek :Sizin Halınızın Ölçüsü 200X294 ölçü seçeneğinde ise 200X300 200X290 bu ölçü fiyatları 120 tl ise sizin özel ölçüde bu ölçülere yakın bir ölçü olduğu için 120 tl fiyat verilecektir. ekstra özel ölçü fiyatı farkı yoktur.
  • 40 Derecede Rahatlıkla Makinede Yıkayabilirsiniz. Kesinlikle Renk Atmaz, Antibakteriyel, Evinizin Her Köşesinde Rahatlıkla Kullanabilirsiniz. Sağlığa Zararlı Madde İçermez. Yüzde Yüz Yerli Üretim,
  • Lastikli Kullanımı Sayesinde Kaymaz, Toplanmaz, Kolayca Takıp Kullanabilirsiniz.
Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!