alt alt alt

Multi Color Halı Örtüsü Modelleri

Yürük Halı Örtüleri
Stok Kodu : HMCM-874
85,00 TL ( KDV Dahil )

MULTİ COLOR HALI ÖRTÜSÜ

Baskı Sonrası Video Görüntüsü

Ürün Özellikleri
KUMAŞ WELSOFT
BASKI DİJİTAL BASKI
KENAR DİKİMİ LASTİKLİ
ÖLÇÜLER

EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN 

TÜM MODELLERDE ÜRETİM

SAĞLAMAKTAYIZ.

ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE

YOKSA ÖZEL ÖLÇÜ

SEÇENEĞİNİ SEÇİP SİPARİŞİNİZİ VERİN. 

SİPARİŞİNİZİ VERDİKTEN SONRA

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ

SİZİ ARAYIP SİZDEN

ÖLÇÜLERİNİZİ ALACAKTIR. 

 

Halı örtüsü Multi Color modeli üzerindeki motifleri ve farklı renk tonları ile odanıza bambaşka bir hava katıyor.Tüm halılarınızın ölçü oranlarına uygun üretim sağlıyoruz.  Halı örtüsü  halınızı kir ve lekelerden uzak tutuyor hem yıpranan halınızı yeniden tasarlıyor. Her modelimizde farklı renker üzerinde titizlikle çalışıyoruz. Biliyoruz ki zevkler ve renkler daima tartışılmaz, bu yüzdendir ki, renk tonları seçerken her müzşterimize uygun renkler ve renk tonları bulunabilsin. Evlerde ki mobilya renkleri ve perde uyuymuna herkes önem vermekte. Yürük home tasarım ekibi her eve her zevke hitap edecek renk tonları üzerinde çalışmaya devam ediyor. Evlerinizin sürekli temizliği yanı sıra. gerek mobilya yerleri gerek diğer sık kullandğımız eşyalarımızın yerini yenilik olsun diye değişitirip, evimize yeni bir soluk getirmye çalışıyoruz. Bu değişikilikler piskolojimiz de, daima iyi gelmektedir. Sürekli odalarımızda yada salonda dağişiklik yapamacağımız halılar bazen can sıkıcı olabiliyor, bu yüzden de, düşük fiyata alabileceğimiz halı görünümlü halı örtüsü ile halımızı da, küçük bir bütçe ile değiştirebiliriz bu sayede. Aslında Halı örtüleri sadece halıyı kirden lekelerden korusun diye almıyoruz, evimizin biraz da olsa aslında piskolojimize iyi gelebilecek bir şekilde dekore ediyoruz. Yürük home'da bulunan tüm ürünlerde kombine oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz her hangi bir ev tekstili ürününde, diğer ürünlerde komBinsayon oluşturmak için müşteri temsilcimizle iletişime geçip istediğiniz bir kombineyi sipariş edebilirsiniz, Yada kendiniz web sitemiz üzerinden kombine oluşturup sipariş oluşturabilirisniz.

  1. Ürün Özellikleri
  2. Kumaş: Welsoft
  3. Baskı:  Dijital Baskı
  4. Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Alacaktır. Özel Ölçülerde Standart Metre Kare Ücreti Alınıyor,Herhangi Bir Ek Ücret Alınmamaktadır. Örnek :Sizin Halınızın Ölçüsü 200X294 ölçü seçeneğinde ise 200X300 200X290 bu ölçü fiyatları 120 tl ise sizin özel ölçüde bu ölçülere yakın bir ölçü olduğu için 120 tl fiyat verilecektir. ekstra özel ölçü fiyatı farkı yoktur.
  5. 40 Derecede Rahatlıkla Makinede Yıkayabilirsiniz. Kesinlikle Renk Atmaz, Antibakteriyel, Evinizin Her Köşesinde Rahatlıkla Kullanabilirsiniz. Sağlığa Zararlı Madde İçermez. Yüzde Yüz Yerli Üretim,
  6. Lastikli Kullanımı Sayesinde Kaymaz, Toplanmaz, Kolayca Takıp Kullanabilirsiniz.
Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!