alt alt alt

Resol Halı Örtüsü Modelleri

Yürük Halı Örtüleri
Stok Kodu : re9856
85,00 TL ( KDV Dahil )

3 boyutlu halı örtüsünü her ebattaki halınızda kullanabilirsiniz.Halınızın net ölçü oranına göre birebir olarak üretildiği için kullanım sırasında veya halınıza oturmasında hiçbir problem yaşatmaz. Lastikli özelliği sayesinde halınız üzerinde bozulmaz.Rahatça hareket edebilir,elektrikli süpürge ile süpürebilirsiniz. 3 boyutlu tasarım sevenler için hazırlanan bu modelimizde, sarı, gri, ve beyaz tonlar kullanılmıştır. Halı örtüsü modelleri arasında aranan 3 boyutlu tasarımları özenle seçerek müşterilerimizin tercih edeceği seçenkleri gün geçtikçe çoğaltmaya devam ediyoruz. Herkesin aradığı tasarımları mağazımızda bulundurmak için daima çalışmaya ara vermeden devam ediyoruz. İstiyoruz ki, yürük home'da herkes  en uygun fiyata aradığı modeli bulsun. Kumaş kalitesi en üst seviyede tutarak gerek, metre kare gramaj gerek ise hav yüksekliği test sonuçlarını en iyi veren ölçüme göre ayarlayıp üretime alıyoruz. kullandığımız tüm malzemelerin testleri özenle yapıldıktan sonra üretim aşamasına geçiyoruz. zaralı madde içermeyen boylar kullanamktayız. Bu yüzden tüm müşterilerimiz özelikle çocuklu ailelerin rahatlıkla kullana bileceği ürünler üretmekteyiz.

ÜRÜN ÖZELİKLERİ
KUMAŞ  WELSOFT
BASKI DİJİTAL
YIKAMA 30 DEREDE YIKANABİLİR
KENAR ÖZELLİĞİ LASTİKLİ

Ölçüler : Her Ölçüde Üretim Yapmaktayız.Ölçüleriniz Ölçü Seöeneğinde Yoksa, Özel Ölçü Seçeneğini Seçin Sipairişinizi Verin. Müşteri Temsilcimiz Mesai Saatleri İçerisinde Sizi Arayıp Ölçülerinizi Sizden Alacaktır. Özel Ölçülerde Standart Metre Kare Ücreti Alınıyor,Herhangi Bir Ek Ücret Alınmamaktadır. Örnek :Sizin Halınızın Ölçüsü 200X294 ölçü seçeneğinde ise 200X300 200X290 bu ölçü fiyatları 120 tl ise sizin özel ölçüde bu ölçülere yakın bir ölçü olduğu için 120 tl fiyat verilecektir. ekstra özel ölçü fiyatı farkı yoktur.

Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!