alt alt alt

Sebata welsoft Halı örtüsü

Yürük Halı Örtüleri
Stok Kodu : SBM-852
85,00 TL ( KDV Dahil )

Sebata Welsoft Halı Örtüsü

Sebata Welsoft Halı Örtüsü
Size doğadan bir bitki sorsak yada doğada en çok ilginizi çeken nedir? diye, bir çoğunuzda çiçekler diye bir cevap vereceğinizi duyar gibiyiz. Çiçekleri çok seven ve sadece doğada değil, yaşadığı her alan da, çiçeklerin içinde olmak isteyen müşterilerimiz için odalarını adeta bir çiçek bahçesine dönüştürmek üzere tasarladığımız  welsoft halı örtüsü modelleri sizin evinizin her odasını çiçek bahçesine çevirecek olan, bu  romantik ama bir o kadar da, göz kamaştırıcı  welsoft halı örtüsü modelini görüyorsunuz

Birçok insanın son zamanlar da,  dekorasyon üzerinde daha çok çiçekli desenler moda. Aynı zamanda giyim sektöründe de, çiçekli tasarımlar çokça tercih edilmektedir. Gerek tekstil, gerek ise, ev dekorasyonu alanında moda olan bu rüzgarı sizde evinizde bu bahar havası veren tasarımları kullanarak evinizi adeta bir bahçeye dönüştürebilirsiniz. 

 bir halı örtüsüne bakmaktasınız. Biliyorsunuz ki son yıllarda dekorasyon alanında bu gibi floral efektler çok moda. Gerek dekorasyon ve gerekse de tekstil alanında esen bu rüzgara siz de uyarak evlerinize bu neşeyi ve hareketi getirebilirsiniz. Evinizde ki monotonluktan ve renksizlikten şikayetçiyseniz bu güzel çiçek esintileri hem size, hem de evinize çok iyi gelecek. Tasarım da, kullanılan renkler evinizdeki mobilyalara kolayca uyum sağlayacak renkler mevcut.

Halılarınız a, uygun ölçülerde üretim sağlanan bu üründe istediğiniz ölçülerde sipariş vererek evinizi bir çiçek bahçesine dönüştürebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
KUMAŞ WELSOFT
BASKI DİJİTAL BASKI
KENAR DİKİMİ LASTİKLİ
ÖLÇÜLER

EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN 

TÜM MODELLERDE ÜRETİM

SAĞLAMAKTAYIZ.

ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE

YOKSA ÖZEL ÖLÇÜ

SEÇENEĞİNİ SEÇİP SİPARİŞİNİZİ VERİN. 

SİPARİŞİNİZİ VERDİKTEN SONRA

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ

SİZİ ARAYIP SİZDEN

ÖLÇÜLERİNİZİ ALACAKTIR. 

 

Gönder
Bu ürüne ait yorum bulunmuyor.
"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!