Menu
Your Cart

Banyo Paspası

Banyo Paspası Fiyatları?

Banyolarda, estetik bir dekorasyon konsept sunmasının yanı sıra, aynı zamanda kaymama özelliğine sahip olması ile öne çıkan banyo paspası en önemli banyo tekstili ürünleri içinde yer almaktadır. Tasarımsal açıdan kare ya da oval gibi formlara sahip olan ve banyo paspas takımı gibi konseptler sunabilen ürünlerde, en önemli konular içinde ise fiyat geliyor. Paspas modelleri fiyatları, ebat başta olmak üzere birçok kritere göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel kaymaz taban yapısı ile, banyolarda güvenli bir deneyim sunması ile öne çıkan banyo paspası modelleri, malzeme yapısına göre de farklı fiyat etiketlerine sahiptir.


Banyo aksesuarları içinde, ön plana çıkan ve bir banyoya adım atıldığında ilk dikkat çeken öğelerden biri olan banyo paspasında fiyatları etkileyen önemli konuların başında, tekli ya da set ürün tercihi yer almaktadır. Banyo paspas fiyatları için en uygun etiket, tekli olarak satılan küçük paspas modellerinde söz konusu olabilir. Bununla birlikte, banyo ve tuvalet için paspas takımı tercih etmek, daha farklı bir fiyat aralığı sunabilmektedir. Ölçü, malzeme kalitesi ve marka, paspas fiyatlarında önemlidir. Pamuklu floş banyo paspasları, dijital baskılı banyo paspası gibi alternatifler de fiyatı etkileyebilmektedir. En ucuz pamuklu paspas modelleri için, kapsamlı bir fiyat araştırması yapmak ve uygun fiyatlı modelleri sıralamak mümkündür.

Banyo Paspası Modelleri Nelerdir?

Banyo paspas modelleri, ihtiyaçlara göre farklı ebatlarda olabildiği gibi, tekli ya da set olarak da tercih edilebilen bir model skalasına sahiptir. Banyo paspas seti içerdiği farklı öğelerle, banyolarda tercih edilen ürünler içinde yer almaktadır. Banyo paspas seti 3 lü olarak tercih edildiğinde, banyoda uyumlu bir dekoratif konsept yaratması ile dikkat çeken bir tarza sahiptir. Banyo kaymaz paspas ve lavabo önü paspas modelleri ise, lavabo önünde kullanılmasına ek olarak kaymaz yapısı ile güvenlidir. Banyo paspaslarında, en çok tercih edilen ürün konseptleri şu şekilde sıralanmaktadır:


  • Modern banyo paspas takımı

  • Banyo önü paspas

  • 3 boyutlu banyo paspasları

  • Mermer desenli banyo paspası


Tasarım konsepti açısından geniş bir skala sunan banyo paspas modelleri, hem klasik hem de modern ev dekorasyonu ile uyumlu seçenekler içermektedir. Mermer seramik dekoratif konseptinin öne çıktığı bir banyoda, mermer desenli modeller tercih edilebilir. Banyoda farklı bir hava oluşturmak isteyenler için, 3 boyutlu paspaslar kullanışlıdır. Banyo önü paspaslar, banyodan çıkıldığında ıslak bir zemine basmamak adına, güvenli bir deneyim sunması açısından tercih edilmektedir. Bununla birlikte, banyo paspası seçiminde renk de en önemli konular içinde yer almaktadır. Banyolarda, tercih edilen duvar boyası ve aksesuarların rengine göre, farklı renk seçimleri yapılabilir. Popüler banyo paspasları içinde öne çıkanlar şu şekildedir:


  • Siyah paspas

  • Gri paspas

  • Antrasit banyo paspası

  • Siyah beyaz banyo paspası

  • Mor banyo paspası


Renk açısından geniş bir skalaya sahip olan banyo paspası modelleri, her dekoratif tarz ile uyumlu seçenekler sunması ile ön plana çıkan bir üründür. Banyo dışında, tuvalet paspas takımı olarak da tercih edilebilen paspas modelleri, aynı zamanda geniş ebatlara sahip olabilmesiyle banyo halısı olarak da bilinmektedir. 

Banyo Paspasının Ölçüleri Nelerdir?

Banyonun en önemli dekoratif öğeleri içinde yer alan banyo paspası modellerinde, ölçüler oldukça geniş alternatiflere sahiptir. Banyonun net kullanım alanı, her evde değişebileceği için, küçük banyolara uygun paspas modelleri olduğu gibi, geniş banyolarla uyumlu modeller de söz konusudur. Paspas satın alırken ebat seçimi, banyo alanına göre yapılırken, renk seçimi de bu konuda önemlidir. Banyo paspası ebatlarına bakıldığında, kare ve dikdörtgen yapıda olan modellerde 60x90 santimetre olan banyo paspasları yaygın olarak tercih edilmektedir. Buna ek olarak, banyo paspası setlerinde 50x60 santimetre de tercih edilmektedir. Banyonun alanına göre yuvarlak banyo paspası ya da kare formlu büyük banyo paspası satın alınabilmektedir. 


Her ölçüde modeli bulmanın mümkün olduğu şık banyo paspası modellerinin yanı sıra tuvalet paspası seçiminde de, ürün satın alırken ilk dikkat edilecek konu içinde banyonun alanı için hangi modelin uygun olduğunu belirlemektir. Renk olarak krem banyo paspası, yeşil banyo paspası ve mürdüm banyo paspası seçeneklerinin yer aldığı ürün gruplarında, açık renk seçimi alanı daha geniş göstermesi ile öne çıkmaktadır. Banyo ve tuvaletlerde geniş bir alana sahip olmayanlar için, açık renk tonları düşünülebilir. Geniş bir banyo alanının söz konusu olması durumunda ise, lacivert ve kırmızı gibi kendini ön plana çıkaran daha koyu renkler düşünülebilir. 

Banyo Paspası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo paspası satın alırken, hem dekoratif konseptte bir bütünlük sağlamak, hem de iyi bir deneyim elde etmek adına belli özelliklere dikkat etmek önemlidir. Banyo paspası, ıslak zemine sahip olabilen banyolarda her şeyden önce kaydırmaz yapıda olmalıdır. Banyo paspasının zemine tutunan bölgesi, genellikle jel gibi materyallere sahip olabilir. Banyo paspasının kaydırmaması, evdeki herkes için, özellikle de çocuklar için önemlidir. Duş sonrasında nemin etkisi ile zeminin daha da kaygan hale gelebildiği banyolarda, kaydırmaz yapıda ürün son derece önemlidir.


Banyo paspasının ebatı, banyolarda aranan şık konsepti sağlamak adına dikkat edilmesi gereken diğer bir konudur. Banyo alanının geniş olmasına göre, tekli bir banyo paspası tercih edilebileceği gibi, set de düşünülebilir. Banyo önü paspası, banyo ve duşakabinlerin hemen önünde yer alması ile, duştan çıkınca adım atılan kısımdır ve banyoda güven için önemlidir. Bununla birlikte, küçük bir banyoda geniş bir banyo paspası, alanı kapatabileceği için sıkça tercih edilmemektedir. Küçük paspas modelleri, çok büyük olmayan banyolarda şık durabilmektedir. Banyoda yer alan aksesuarlar, kalebodur ve fayans renkleri, çamaşır makinesi gibi eşyaların renkleri baz alınarak mavi banyo paspası ya da diğer renklerdeki paspaslar düşünülebilir. Bath yazılı banyo paspası ise, trend ürünler içinde öne çıkmaktadır. 

Banyo Paspasları Kaç Parçadan Oluşur?

Banyo paspası, banyo ve tuvaletlerde zemini daha şık göstermek, ıslak zeminde kayma gibi sorunları ortadan kaldırmak için tercih edilmektedir. Banyo paspası modelleri, tekli olarak satın alınabileceği gibi bir set olarak da alınabilir. Banyo paspası modellerinde genel olarak 2’li setler yaygın olarak tercih edilmektedir. 2’li setlerde, lavabo önü ya da banyo önü olarak tercih edilen bir parçaya ek olarak, banyonun ortasında yer alan ve banyo halısı olarak konumlandırılabilecek bir model de bulunmaktadır. Tekli ya da 2’li olabileceği gibi, 3’lü set olarak da sunulabilen banyo paspasları, banyodaki ihtiyaca göre tercih edilebilmektedir. 


2’li banyo paspası setlerinde ölçüler genellikle, 50x60 santimetre ve 60x100 santimetredir. Bununla birlikte, paspasın ebatları banyonun ölçüsüne göre daha farklı olarak da tercih edilebilmektedir. Pamuklu ve polyester banyo paspası modellerinde, 40x60 santimetrelik küçük modeller de yer almaktadır. Örgü konseptli banyo paspası, basic ayak havlusu ve yarım ay şeklindeki gökkuşağı konseptli ayak havlusu modelleri, paspas setleri içinde yer almaktadır. Banyo paspası fiyatlarında, tekli ya da 2’li ürün tercih etmek, fiyatı etkileyen en önemli kriterler içindedir. 

Wood Pio İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adett..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Naciye İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Abres İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir...
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Pati İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Agpilo İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Sondan İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Sedim İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir...
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Rilem İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir...
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Plisop İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Musar İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir...
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Minnok İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Mat İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&n..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Maca İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Word İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Sev İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&n..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Sanmes İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Nit İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&n..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Narsen İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Mısrican İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adett..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Lunater İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adetti..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Lostand İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adetti..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Lang İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Ganday İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Ciro İkili Banyo Paspası Ürünlerimizin yüzeyi  kadife kumaş olup tüy toplamaz, leke tutmaz, iç dolgusu süngerlidir. Taban dokuma kaymaz tabandır. Halının rengi görselle birebir aynıdır. Halı antialerjiktir, makinede yıkanabilir. ölçülerimiz 100x60cm - 50x60cm Paket İçeriği 2 adettir.&..
289,00TL
Vergiler Hariç:262,73TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 123 (6 Sayfa)