Menu
Your Cart

Kargo ve Teslimat

yurukhome.com'dan verdiğiniz sipariş sonrasında, müşteri temsilcimiz sipariş teyidi almak için sizi arayacaktır. Ebat/ölçü ve siparişinize dair diğer detayların netleşmesi sonrasında siparişinize konu olan ürünler üretim aşamasına geçer. İlk olarak desenleriniz tamamen size özel çizilir ve ölçeklenir. Sonrasında deseninizin baskı aşaması başlar. Baskısı yapılan deseniniz kumaşa aktarılır. Ham ürün haline kavuştuktan sonra kumaşlarınız siparişinize uygun olarak kesilir/dikilir. Son kontrolleri sağlandıktan sonra paketleme aşamasına geçilir ve adresinize ulaşması için kargo firmasına teslim edilir.

  • Tüm bu süreçler siparişinizin onayı alındıktan sonraki 5 iş günü içerisinde tamamlanarak kargo firmasına teslim edilmiş olacaktır.
  • Kargoya verilen siparişleriniz, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının bulunduğunuz bölgedeki teslimat yoğunluğuna göre adresinize ulaşacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki kargo firması kargo teslimatlarını haftanın belirli günlerinde yapmakta ise, siparişiniz o günlerde adresinize getirilecektir. Bu durum tamamen kargo firmasının uygulamasıdır ve bu tür muhtemel gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz.
  • Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo firmalarının çalışmaması sebebiyle, vermiş olduğunuz siparişler takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilecektir.
  • Sitemizden 150,00 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır. 150,00 TL altındaki siparişlerde oluşan kargo ücretini ödeme adımlarında görebilirsiniz. Kimi kampanya dönemlerinde kargo ücretleri ve alt limitlerinde değişiklikler olabilmektedir. Güncel olarak sipariş esnasında bu bilgileri kontrol ediniz.
  • Paketiniz kargoya verildikten sonra oluşan kargo takip numaranız sipariş detayınıza eklenecektir. Kargonuzun durumunu sitemiz üzerinden izleyebileceğiniz gibi, çağrı merkezimizden de kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Ürünleriniz teslim edilmek üzere kargo görevlisi tarafından adresinize gelindiğinde şayet adresinizde yok iseniz, kargonuz size en yakın kargo şubesine bırakılacaktır ve bizzat gidip almanız gerekecektir. Kargo teslimat sürecindeki muhtemel aksaklıklardan firmamız sorumlu tutulamaz.