Menu
Your Cart

Hakkımızda

Yürük Home, 2016 yılında ev tekstili alanında bir ihtiyacı gidermek maksadıyla kurulmuştur. Kurulduğu ilk günlerde yalnızca lastikli halı örtüsü ürünlerinin üretimini yaparken; günümüzde ev tekstili alanında mutfaktan yatak odasına kadar her ihtiyacın çözümüne yönelik geliştirmeler sağlamaktadır.

20 yılı aşkın tekstil sektörü deneyimini, kaliteli ürün, uygun fiyat düsturuyla kullanıcılarına yansıtmayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda doğru bir yapılanma sürecine giren Yürük Home, kullanıcılarına sunduğu tüm ürünlerde öncelikli olarak insan sağlığı ve doğayı korumayı hedeflemiştir. İmalattan paketlemeye kadar geçen tüm süreçler defalarca test edilmekte ve kalite mühendislerimiz tarafından onaylanmaktadır.

Doğayı seviyor ve onu koruyoruz.

Yürük Home, ürettiği ürünlerle dünyanın onlarca ülkesine ihracat yapmaktadır. Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya, Romanya, Polonya, Bahreyn, Katar, Suudi Arabistan, Tacikistan, Kosova, Güney Afrika, Kanada gibi onlarca ülkede Yürük Home üretimi ev tekstil ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda yurukhome.com web sitesinden farklı olarak ülkemizin önde gelen pazaryeri web sitelerinde de satışını sürdürmektedir.

Binlerce müşteriden %95'in üzerinden olumlu geri bildirim aldık.

Yürük Home'da, nevresim takımından duvar örtüsüne, halı örtüsünden koltuk örtüsüne, halıdan perdeye, yatak örtüsünden kırlent kılıfına kadar eviniz için aradığınız tüm tekstil ürünlerini bulabilirsiniz.