Menu
Your Cart

İade, Değişim ve Garanti Koşulları

yurukhome.com'dan satın aldığınız ürünlerde üretimden kaynaklanan bir sorun, defo ya da tahriş olduğu durumlarda ürün size teslim edildikten sonraki 14 iş günü içerisinde ürünler ile ilgili şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz. İade ettiğiniz ürün firmamıza ulaştıktan sonra analistlerimiz tarafından ürün incelenmektedir. Şikayetiniz ilgili inceleme birimleri tarafından değerlendirilir ve de sonuca ulaştırılır. İade paketleriniz, firmamıza ulaştıktan sonra ortalama 7 iş günü içerisinde incelenmekte ve sonuçlandırılmaktadır.

Üründeki sorunun materyal nedenli bir kusur olup olmadığı test edilmektedir. Kullanımdan kaynaklı sorunlarda ise kabul edilmeyerek red mektubu gelmektedir.

Önemli husus:
Yürük Home'un satışını yaptığı ürünlerin birçok kısmı dijital baskılı ürünlerdir. Dijital baskılı ürünler, bilgisayar ekran ışığınız, bakış açınız ve uygulamadan kaynaklanan sebeplerle ton farklılıklarına sahip olabilir. Bu gibi durumlarda firmamız iade işlemlerini kabul etmemektedir. İade işlemleri yalnızca defolu, üretim kaynaklı kusurlar neticesinde geçerli olacaktır.

Değerlendirme sürecini, üye iseniz oturum açarak müşteri panelinizdeki İade Taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişinizi misafir olarak tamamladıysanız süreç takibi için 0850 308 5 975 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.