Menu
Your Cart

Kelebekli Halı Modelleri

Kelebekli Halı Modelleri

kelebekli halı modelleri içerisinde birbirinden farklı modellere sahip ürünler bulunur. Kelebek desenli, yaprak desenli ve çiçek desenli gibi her zevke hitap eden modeller içerisinden evinizin dekorasyonuna uygun modeli bulabilirsiniz. kelebek desenli halı, dikdörtgen halı ve kare halı gibi çeşitli ölçülere ve  ebatlara sahip modeller de vardır. Farklı esintiler renkli ve çok renkli seçenekleri de bulunan kelebekli halıları içerisinden ihtiyacınıza uygun modeli bulabilirsiniz.

Kelebek Desenli Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı seçerken ürünün sergileneceği odanın tasarımını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bahar etkisi alanlar yaratmayı düşünüyorsanız, çiçekli kelebek deseni halı modeli gibi renkli modellerde karar kılabilirsiniz. Bunun yanında kullanılacak olan salon veya odanın ölçülerine uygun bir halı seçmeniz hem görüntü hem de kullanım açısından önem arz eder. Çocuk odası, oturma ve mutfaklarda kaydırmaz tabana sahip kelebekli halı modellerinde karar kılarak daha ferah ve şık yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Özel Ölçü Kelebekli Halı 

Kelebekli halıların ölçüleri m² cinsinden imal edilir. Halıların 5 m², 6m²  ve 4 m² gibi çeşitli ölçü seçenekleri bulunur. 6 m² olan ve 200*300 cm 200x290 200x 280 ebadında dikdörtgen halı bulunabileceği gibi oval halı da bulunabilir. İhtiyacınız doğrultusunda tüm halı modellerimiz de özel ölçü üretimi yapmaktayız  mağazamızda standart ölçüler dışında özel ölçü sipariş verebilirsiniz. özel siparişleriniz için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz 

Toptan kelebekli Halı üretimi 

Mağazamızda bulunan tüm kategorilerde toptan halı, yolluk, halı örtüsü, kırlent kılıfı vb ürünlerimizde toptan satış mevcuttur. Toptan halı ve yoluk için ekibimize mağazamızda bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz

Kaymaz Pamuk Taban Kelebek Desenli Halı Temizliği

Kelebekli halı nasıl temizlenir sorusunun cevabı bu ürünleri kullananlar tarafından merak edilen sorular arasında yer alır. kelebek desenli  halılar diğer tasarıma sahip halılarımız gibi kolay temizlenebilen halılardır.

Makinada Yıkanabilir Halı

Makinada yıkanabilir özelliğe sahip halılarımız ile artık çok daha kolay ve rahat, bir şekilde yıkayabilirsiniz.  Halı yıkamaya göndermeden evde çamaşır makinasında kolayca yıkayıp rahat bir şekilde serebilirsiniz. Halılarınızın uzun ömürlü olması için ürün açıklama kısmında yazıldığı şekilde yıkayabilirsiniz.

Her Mevsim Kullanılabilen Halı Modelleri

Kelebekli tasarımları ile beğeni toplayan kaymaz aban halılar; polyester, akrilik ve pamuk gibi ipliklerden dokunur. Sıcak mevsimlerde çokça tercih edilen  halılar üretimi hızla artmaktadır. Kadifemsi pamuk taban üretilen halılar nefes alabilir yapıya sahip oldukları için kullanıldığı odanın serin kalabilmesini sağlar. Soğuk mevsimlerde ise taban ve kumaş arasında kullanılan sünger nedeni le  tercih edilebilir. Polyester ve akrilikten dokunan halılar 3,5mm sünger  yumuşaklığı ve kadifemsi dokusunda oldukları için kullanıldıkları alanın mevsim sıcaklığında  kalmasını sağlarlar. Yürük Home Kelebekli halı modellerini mağazamızda kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Kelebek Desenli Halı Fiyataları

Kelebekli  kaymaz taban halı en ucuz halı modelleri içerisinde yer alır. Kelebek desenli halıların fiyatları ölçülerine göre değişmektedir. sipariş verirken seçeceğiniz ölçülere göre fiyatların değiştiğini göreceksiniz. ölçüleriniz ölçü tablosunda yoksa müşteri temsilcimize özel ölçü siparişi  verebilirsiniz 

Nifgeo Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Agele Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Zozi Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)