Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, tüm ürünlerimizde sunduğumuz seçeneklerden farklı olarak tamamen sizin ölçülerinize uygun olacak şekilde üretim yapabiliyoruz. Özel ölçü siparişleriniz için çağrı merkezimizi arayabilir ya da Whatsapp destek hattımıza yazarak ölçülerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak unutmayın ki özel ölçü siparişlerinizde iade ya da değişim hakkınız bulunmamaktadır.

Yürük Home tarafından üretilen lastikli halı örtüleri 1. sınıf welsoft kumaştır. Yumuşak dokusu ve hafifliğiyle halılarınızı koruyacaktır. Antibakteriyeldir, 30 derece ve altında yıkanabilir. 

Halı örtüsü siparişleriniz için, halınızı metre ile bizzat ölçmenizi öneriyoruz. Halının altında yazan ölçüler genellikle doğru olmamakta ve bu da sipariş ettiğiniz ürünün küçük ya da büyük olmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple metre ile tam ölçü alarak sipariş vermenizi öneriyoruz. 2-3 cm'lik farklar için özel ölçü siparişi vermenize gerek yoktur. 

Halınızın en ve boy bilgisi yeterli olacaktır. Biz gerekli payları doğru şekilde verip, üretimi sağlıyoruz.

Yürük Home'dan vereceğiniz siparişler tamamen size özel olarak üretilir, stok tutulmaz. Bu sebeple sipariş verdikten sonra; ertesi gün tasarımınız size özel olacak şekilde ebatlandırılır, baskıya verilir, kumaşa aktarılır, kesim ve dikimi yapıldıktan sonra, kalite mühendislerimizin son ürün onayından sonra pakediniz kargoya teslim edilir. Bu süreç ortlama 5 iş günüdür. Cumartesi ve Pazar günleri kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu sebeple siparişinizden sonra pakedinizin elinize ulaşması 10 iş gününü bulabilmektedir.

Yürük Home'un üretimini yaptığı ürünler dijital baskılı ürünlerdir. Bilgisayar monitörünüzün renk ayarlarından kaynaklı olarak tonlarda %5'lik bir değişme olabilmektedir. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurunuz.

Evet, başta Trendyol olmak üzere diğer pazaryerlerinde satışımız bulunmaktadır. Pazaryerlerinde bizi bulmak için ilgili websitesinin arama çubuğuna Yürük Home yazmanız yeterli olacaktır.
Evet, üretimini yaptığımız ürünler hali hazırda Avrupa, Amerika ve Orta Doğu başta olmak üzere ülkemizin de birçok yerinde satılmaktadır. Siz de toptan alımlarınız için bize çağrı merkezimiz ya da Whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.