Menu
Your Cart

Klasik Halı Modelleri

Klasik Halı Modelleri

Geleneksel tasarımları tercih eden kullanıcıların tercihi olan klasik halı modelleri, tarzından ve yaşam alanını eskiye göre dizayn etmeyi sevenler için seçilebilir. Ferah bir ortama sahip, evlerin vitrinleri olarak adlandırılabilecek salonlar ve odalar için rahatlıkla tercih edilebilir. Gri, sarı, bej  tonlarda klasik halı modelleri, ferah ve geniş görünümlere sahip salonlar için oldukça uygundur. Klasik görünümlere sahip halılarda, geleneksel çiçek ve etnik motiflerin yanı sıra modern desenler de kullanılır.

Klasik Halı Seçimi

Klasik desenlere  sahip salon halıları, farklı tasarımlara ve ölçülere sahip odalar için tercih edilebilir. Halıların evinize farklı bir  renk katması ve fonksiyonel olarak kullanılabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Evinizin herhangi bir odası veya salonu için halı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta halının boyutları ve kumaş kalitesidir. Dizayn edilmiş  bir oda  için oda ölçüleri ile doğru ölçü alınması ve halı seçimi yapmak gerekir. Klasik halı desenlerinde  farklı ölçüler,  ve özel ölçüler ,kullanıcılar için üretime alınır. Halı ölçülerinden sonra ise halının odanın genel dizaynına ve renkleri ile uyumlu olmasına özen göstermek şık ve ferah, bir görünüm yakalamak için oldukça önemlidir.

Klasik Halı Ölçüleri Nasıl Alınır

Klasik halılar, farklı ölçülerde olup  evlerinize uyum sağlayabilecek ölçü çeşitliliğine sahiptir. Yaşam alanımız, evlerimizin  en geniş olan salonlar için geniş ebatlarda klasik salon halı modelleri tercih ederken, oturma odaları ve salonlar için daha küçük ebatlarda halılar kullanabilirsiniz. Örneklemek gerekirse, evlerin ilk göze çarpan koridorlar için ise klasik yolluk halı modelleri tercih edebilirsiniz.

Klasik Halı Kullanımı

Uzun yıllardır evlerde kullanılan dokuma ve ipek, halılar artık yerlerini dijital baskılı kaymaz taban halılara bırakmıştır. Klasik kaymaz taban halıların tercih edilmesi, kullanıcılar için oldukça avantajlıdır. Uygun fiyat ve kolay kullanımı, kaymaz taban halılara rağbeti artmıştır. Klasik desenli halı modelleri, renkli ve geleneksel desenleri ile ferah ve sıcak bir ortama zemin hazırlar.

Klasik Halı Günlük Temizliği

Klasik halı çeşitleri, odaların tasarımsal uyumluluk  bütünlüğünü sağlıyor olmanın yanı sıra, fonksiyonel kullanımı sebebi ile de yoğun bir kitle tarafından tercih edilir. Salonlar, oturma odaları, yatak odaları ve çocuk odaları için tercih edilebilecek klasik tasarımlı halı modelleri, günlük olarak elektrik süpürgesi ile kolaylıkla temizlenebilir.

Klasik Halı Çamaşır Makinasında yıkanır mı? 

Klasik halılar, yapısı gereği kolay ve rahat kullanımı nedeni ile en çok tercih edilen halılardır.. Günlük süpürme ve silme ile kolayca temizlenebilen kaymaz taban kadifemsi kumaşı sayesinde rahatlıkla temizlenebilir ve çamaşır makinasında yıkanabilir. Halınızın uzun ömürlü olması için seçtiğiniz modelin yıkama kılavuzunu mutlaka okuyunuz.

Odalara Göre Klasik Halı Seçimi

Evinizin farklı köşelerine  göre halı seçimi yapmak, doğru bir görünüm ve fonksiyonelkullanım için oldukça önemlidir. Modern klasik halı modelleri, evinizin her köşesine kullanım için uygundur. Bunun yanı sıra klasik kaymaz pamuk ataban  halı modelleri, kış aylarında tercih edildiğinde sıcak bir görünüm ve rahat bir kullanım sunar.

En Uygun Klasik Halı Fiyatları

Klasik halılar, zamansız tasarımları ve hemen her evinizin dekoruna uyum sağlayan desenleriyle ile farklı beklentilere sahip kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Klasik halı modelleri ve fiyatları açısından farklı uygundur. Yürük Home ile evinizi uygun bir bütçe ile döşeyebilirsiniz , odanızda tercih ettiğiniz  uygun modelleri ve klasik halı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bu kategoride ki  seçiminizi yaparak uzun yıllar rahatlıkla halınızı kullanabilirsiniz.

Klasik Salon Halısı Bros Modeli Klasik Salon Halısı Bros Modeli
yeni
Klasik Salon Halısı Bros ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun eviniz..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Atlas Gri Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize ka..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Olaner Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Arsu Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Aktan Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kamore Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kalerde Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kali..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
İlnar Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Hitaver Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kali..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Gane Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Galisse Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kali..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Farse Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Ezonal Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Dalera Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Bonita Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Bellar Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Aparel Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Tirasa Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalit..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Lora Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Koles Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Firel Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Evinder Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kali..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Bulem Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Biren Kaymaz Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize kalite..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)