Menu
Your Cart

Modern Halı Modelleri

Modern Halı Modelleri

Minimum yaşam tarzının izlerini dizayna taşıyan modern halı modelleri alışılmış yaklaşımdan farklı olarak keskin hatlara ve karmaşık tasarımlara sahiptir. Dekorasyonda kullanılan sade ve gösterişsiz  parçaların ön plana çıktığı modern tarzlar, Evinizi geniş ve ferah gösteren mobilyalar, yerden aydınlatmalar, fonksiyonel aksesuarlar, şık ve zarif bir modern halı ile tamamlanır. Karmaşık desenler ve iddalı renklerden ayrışan yalın renkli bir modern halı ferah ve konforlu yaşam alanı yaratmak için doğru seçimdir. Bohem motiflerin süslediği modern salon halı ise rahat koltuklar, canlı iç mekan bitkileri ve geleneksel dizaynlar öğeleri ile kombinendir.

Modern Halı Belirlerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yaşam Alanı dekorasyonunda kullanılan her stil içinde yaşayanların tarzını yansıtır. Eskitme veya klasik desenlerin dışında kalan modern bir tasarım stilinde duvar ve zemin renkleri belirlendikten hemen sonra modern desenli halı seçimi yapılır. Anahtar parça kabul edilen modern salon halı modelleri ile tamamlanan mobilyalar, aksesuarlar ve geri kalan tüm öğeler halıya göre şekillenir. Örneklemek gerekirse sıcak ve samimi olduğu kadar soft bir dinlenme köşesinde kullanılan sade ve peluş tüylü modern halılar ya da hayvan desenli postlar ortamı daha zengin kılar. Diğer yandan antrasit koltuk takımları ile gri modern halı renk tonlarının gücünü vurgular. Mutfakta zemini kaplayan modern halılar ise kullanım kolaylığı sağlar. Modern halı seçimi yaparken uyumlu renk geçişleri, yaşam alanının genişliği ve kullanım amacı dikkate alınır.

Modern Halı özel ölçü ve standart ölçüler

Evinizin oda ve salon genişliğine göre farklı ölçülerde üretilen modern halı ölçüleri değişkenlik gösterir. Yatak odalarında iki veya üç halı ile kombinle nen modern halı  modelleri 80 x 150 cm veya 60 x 100 cm ölçülerinde alanlarınız  genişliğine göre seçilir. Salonlarda  kullanılan modern renkli halı desenleri 160 x 233 cm veya 200 x 300 cm olarak belirlenir. Koridor ve antrelerde ise standart ölçüler 80 x 150 cm ila 120 x 180 cm arasında farklılık gösterir. Uzun koridorlar için 80 x 300 cm ölçüsünde modern yolluk halı modelleri kullanılır. koridor veya antrenizi duvardan duvara ölçtükten sonra süpürgelik ile halı saçağı arasında pay bırakacak şekilde doğru halı ebattı belirlenir.

Modern Halı kullanımı

Modern halı modelleri yeni nesil dizayn tasarımları ayrılmaz birleşimlerden biri kabul edilir. Örneklemek gerekirse modern renkli halı bulunduğu alanın havasını zenginleştirir, minimaliz tasarımları ya da geometrik baskıları ile ileri çağdaş yaklaşımı vurgular. Diğer yandan dikkat çeken şık grafiğ ve kullanışlı malzemesi sayesinde evinizin her köşesinde modern tarzın en belirgin parçasıdır.

Modern Halı çamaşır makinasında yıkanabilir?

Modern halı temizliği ve bakımı doğru yapıldığında şüphesiz halının ömrünü uzatır. Dokuma malzemesine, renklerine ve desenlerine göre bazı halıların temizliğinde diğerlerine göre ekstra özen göstermek gerekir. Örneğin modern yün halı hassas temizlik ve bakım gerektirir. Olası bir leke halinde deterjanla silmek lekenin dağılmasına ve derine nüfuz etmesine neden olacağından profesyonel halı temizleme uzmanlarından yardım almak daha doğru olur. Sentetik kumaşlardan üretilen modern halılar ise halı şampuanı ile silinerek temizlenir.

Modern Halı bakımı?

Modern halı yıkama şekli , halının malzemesine ve ölçüsüne göre belirlenir. Dokusunun yıpranmasını ve renklerin solmasını engellemek için halının kumaşı ve baskı şekline göre ürün açılmasında ki bilgileri okumanız gerekir. Örneğin modern pamuk taban  halı modelleri temizliğinde çamaşır makinasında yıkmak için max 40 derece olarak ayarlanmalı ağartıcı ve kurutma yapılmamalı

Mevsime Göre Modern Halı 

İleri teknoloji dijital baskı uygulanarak üretilen  modern halı modelleri sıcak yaz mevsimi için idealdir. Yenilenmek ve tazelenmek için mevsim geçişlerinde halı değişikliği yapmak evinizin ferahlığını ve enerjisini yükseltir. salon veya oda  dekorasyonuna ve mevsime göre yapılan modern halı seçiminde sade veya gri renk tonları ile dijital baskılı, yün, ipek, pamuk veya akrilik malzemeler belirleyici etkenlerdir. Mesela  örnek olarak eskitme modern halı eklektik stili ile sonbaharın etkin ruhunu yansıtır. Diğer yandan soğuk iklimin olduğu bölgelerde kalın dokulu, modern yün halı kullanmak ısı yalıtımı sağladığından tercih ediliyordu. Fakat yerden ısıtmalı mekanlarda kalın ve yünlü halılar ısı geçişlerini etkilemektedir. bu tür yerden ısıtmalı mekanlarda soğuk havlarda ince halı tarzları tercih eilmeli

 Modern Halı Fiyatları

Yürük Home  modern halı modelleri ile evinizin her  alanını ferahlatır. Canlı renk tonları, desenleri, farklı ölçüleri ve yumuşak bir doku sağlayan kalitesi ile Yürük Home’un halı desenleri her eve  uyum sağlar. Yürük Home özel tasarım  ekibi ile iletişime geçip kendi belirlediğiniz tasarımlarınızı da ürettirebilir, ve size özel tasarımlarla evinize özgün bir hava katabilirsiniz.

Feyza Kaymaz Taban Salon Halısı Feyza Kaymaz Taban Salon Halısı
yeni
Feyza Kaymaz Taban Salon HalısıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun eviniz..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Okbasel Modern Kaymaz Taban Salon Halısı Okbasel Modern Kaymaz Taban Salon Halısı
yeni
Okbasel Modern Kaymaz Taban Salon HalısıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip ol..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Zeilores Kaymaz Pamuk Taban Halı Zeilores Kaymaz Pamuk Taban Halı
yeni
Zeilores Kaymaz Pamuk Taban HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evini..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Pamuk Taban Halı Numra Modeli Pamuk Taban Halı Numra Modeli
yeni
Pamuk Taban Halı Numra ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamuk Taban Halı Naid Modeli Kaymaz Pamuk Taban Halı Naid Modeli
yeni
Kaymaz Pamuk Taban Halı Naid ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun ev..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamuk Taban Halı Leropi Modeli Kaymaz Pamuk Taban Halı Leropi Modeli
yeni
Kaymaz Pamuk Taban Halı Leropi Modeli..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Kuvos Modeli Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Kuvos Modeli
yeni
Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Kuvos ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahi..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamuk Taban Halı İmazole Modeli Kaymaz Pamuk Taban Halı İmazole Modeli
yeni
Kaymaz Pamuk Taban Halı İmazole ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Hulemak Modeli Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Hulemak Modeli
yeni
Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Hulemak ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sa..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Modern Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Flogex Modeli Modern Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Flogex Modeli
yeni
Modern Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Flogex ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalites..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Pamuk Taban Halı Yecil Modeli Pamuk Taban Halı Yecil Modeli
yeni
Pamuk Taban Halı Yecil ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Pamuk Taban Kaymaz Halı Tülin Modeli Pamuk Taban Kaymaz Halı Tülin Modeli
yeni
Pamuk Taban Kaymaz Halı Tülin ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun e..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Pamuk Taban Kaymaz Halı Tigol Modeli Pamuk Taban Kaymaz Halı Tigol Modeli
yeni
Pamuk Taban Kaymaz Halı Tigol ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun e..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamuk Taban Halı Sinhes Modeli Kaymaz Pamuk Taban Halı Sinhes Modeli
yeni
Kaymaz Pamuk Taban Halı Sinhes ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Pamuk Taban Halı Rosso Modeli Pamuk Taban Halı Rosso Modeli
yeni
Pamuk Taban Halı Rosso ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evinize ..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Gri Renk Kaymaz Taban Halı Gri Renk Kaymaz Taban Halı
yeni
Gri Renk Kaymaz Taban Halı Özel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evini..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamu Taban Yeşil Tonlu Halı Kaymaz Pamu Taban Yeşil Tonlu Halı
yeni
Kaymaz Pamu Taban Yeşil Tonlu HalıÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evi..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kahve Gri Renk Salon Halısı Mikol Modeli Kahve Gri Renk Salon Halısı Mikol Modeli
yeni
Kahve Gri Renk Salon Halısı Mikol ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip ol..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Lila Renk Tonlu Salon Halısı Madon Modeli Lila Renk Tonlu Salon Halısı Madon Modeli
yeni
Lila Renk Tonlu Salon Halısı Madon ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip o..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Gri Çizgili Salon Halısı Fido Modeli Gri Çizgili Salon Halısı Fido Modeli
yeni
Gri Çizgili Salon Halısı Fido ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun e..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Modern Salon Halisi Ethes Modeli Modern Salon Halisi Ethes Modeli
yeni
Modern Salon Halisi Ethes ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evini..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Endrog Modeli Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Endrog Modeli
yeni
Kaymaz Pamuk Taban Salon Halısı Endrog Modeli..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Mavi Gri Tonlu Salon Halısı Dirom Modeli Mavi Gri Tonlu Salon Halısı Dirom Modeli
yeni
Mavi Gri Tonlu Salon Halısı Dirom ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip ol..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Renkli Salon Halısı Danbes Modeli Renkli Salon Halısı Danbes Modeli
yeni
Renkli Salon Halısı Danbes ModeliÖzel %100 Pamuk Ekoseli Dokuma Taban Üzerine 800 gr /m2 kalitesinde yumuşak hisli yüksek kalite parlak kadife kumaş Üzerine Dekoratif Dijital Baskı Desenler Uygulanmıştır. • Ekoseli Pamuk Tabanlı Dekoratif Dokuma Halılar ile gerçek bir halı kalitesine sahip olun evin..
324,50TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 103 (5 Sayfa)