Menu
Your Cart

Taş Desenli Halı Örtüsü

Taş Desenli Halı Örtüsü

Minok Lastikli Halı ÖrtüsüÜrün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE &Uu..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Halı Örtüsü White Stone Modeli KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA ÖZEL ÖLÇ..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Halı Örtüsü Renkli Taşlar Modeli  KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDEYOKSA Ö..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Desler Lastikli Halı ÖrtüsüÜrün Özellikleri KUMAŞ WELSOFT BASKI DİJİTAL BASKI KENAR DİKİMİ LASTİKLİ ÖLÇÜLER EN OLARAK 205 CM Yİ GEÇMEYEN TÜM MODELLERDE ÜRETİMSAĞLAMAKTAYIZ.ÖLÇÜLERİNİZ ÖLÇÜ LİSTESİNDE..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Foley Halı ÖrtüsüFoley Lastikli Halı Örtüsü, muazzam renk uyumu, görüntüsüyle iç rahatlatan deseni, son derece kaliteli kumaşı ve son derece kaliteli olan baskısıyla Yürük Home tarafından evlerinize ve zevklerinize sunuluyor. Foley Lastikli Halı Örtüsü sahip olduğu renk tonuyla ve üzerindeki de..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Stonti Lastikli Halı Örtüsü Stonti Lastikli Halı Örtüsü
çok satan
Stonti Lastikli Halı ÖrtüsüStonti Lastikli Halı ÖrtüsüEvimizin tamamlayıcı, vazgeçilmez eşyaları olan halılarımızı korumak için halı örtüsü kullanabiliriz. Çünkü halılar gerek üretiminden gerek fiyatından dolayı çoğu kişiye yük olabilir. Halılarımızı daha uzun süre kullanmak için halı ö..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Modelimizin BaskıSONRASI GÖRÜNTÜSÜ   Kırmızı Kelebek Halı Örtüsü Renkleri ve kalitesiyle ilham veren ve evinize şıklık katan lastikli halı örtüleriyle Yürük Home evinizin her köşesini güzelleştiriyor. Yüzlerce çeşit halı örtümüzden biri olan Kırmızı Kelebek Lastikli H..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Dorate Lastikli Halı ÖrtüsüDorate Lastikli Halı Örtüsü üç boyutlu görüntüsü ile sizleri bambaşka bir dünyaya götürecek. Soft renklerden oluşan yüzlerce bilyenin bir araya gelerek üç boyutlu bir görüntü oluşturması ile modern bir tasarım çizgisi yakalanmıştır. Bu halı örtüsü modeli modern görüntü..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Halıları koruyan halı örtüsü Yürük Home farklı ile hizmetinizde.Hem halısını korumak hemde evini her daim şık tutmak isteyen herkes kategorilerimizden dilediği model halı örtüsünü temin edebilir.Özel yapısı sayesinde kayma yapmaz ve örtü yokmuş gibi bir görünüm sağlar.Uzun vadede kullanılabilir hiçb..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Yüzlerce desen içerisinden zevkinize hitap eden odanız ile uyum sağlayan bir halı örtüsü temin etmeniz oldukça basit.Salon,Koridor,Mutfak,Çocuk odası,Genç odası,Düz Renk gibi onlarca kategorimiz mevcuttur.Yürük Home özel üretim yapan ender firmalardandır ve kaliteli üretimi,güven dolu alışveriş süre..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Yürük Home welsoft kumaş halı örtüsü kıl tüy toplamaz yapıdadır.Özel üretilen halı örtüleri oldukça kullanışlı ve pratik olmasıyla birçok kolaylık sağlıyor.Halınız üzerine geçirmeli halı örtüleri,halınızı tüm leke ve kirlerden uzak tutuyor.Bu sayede halınız yıpranmıyor.Halınızı temizleme,silkeleme v..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Yürük Home özel üretim halı örtülerinin kullanımı oldukça rahattır.Dört köşeden lastiklidir ve halınızı tamamen kavrar.Dijital baskılı halı örtüleri yüzlerce farklı model seçeneği ile kategorilerimizde bulunmaktadır.Her renk tonundan ve deseninden halı örtüsü temin edebilir,odalarınızı dilediğiniz g..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Yürük Home halı örtüleri tüylenme veya tiftiklenme yapmaz.Özel üretim ölçü oranı ve kenarları sayesinde halınızı tam olarak kavrar.Halınız üzerinde asla bozulma yapmaz,uzun yıllar deforme olmaz.Özel welsoft kumaşı anti bakteriyeldir bu sayede hijyenik bir yapıdadır.Her aile rahatlıkla kullanılabilir..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Butterfly One Kelebekli Halı ÖrtüsüAnti bakteriyel üretimi sayesinde Yürük Home halı örtüsü modellerini evinizin her köşesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üretiminde ve malzemelerinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmamıştır. Halı örtüsü modellerinin üretimi welsoft kumaş..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Promua Halı ÖrtüsüPromua Modelinde taş duvar deseni üzerindeki kelebek ve çiçek motifleri ile evinize ayrı bir hava katacak.Halı Örtüsü Promua Modeli dört köşesinde lastik içerir.Anti bakteriyeldir,kayma ve toplanma yapmaz özelliği sayesinde tüm halılarınızda kullanabilirsiniz. Günümüzde insanla..
499,00TL
Vergiler Hariç:453,64TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)